Yhteystiedot

Vuoden 2022 hallitus

Vuodelle 2022 seuran hallituksen puheenjohtajaksi on valittu Jani Mantere. Hallituksessa jatkaa Nelli Mantere, Johanna Lehmusoksa, Harri Kulmala sekä uutena jäsenenä Ari Välitalo. Hallituksen roolit jaetaan hallituksen järjestäytymiskokouksessa.

Seura

Yhdistysrekisteritunnus
194.177
Y-Tunnus
270 5294-3
Posti- ja laskutusosoite
Hämeenlinnan Karateseura Ry
Nurkkajussinkuja 3
13500 Hämeenlinna
Maksuyhteys
FI62 8000 197 115 8473
Käyntiosoite ja harjoitustila

Tuomelankatu 20, Hämeenlinna

HKS-sali.png

Hämeenlinnan Karateseura sosiaalisessa mediassa
www.facebook.com/karateseura
www.instagram.com/hmlkarateseura
www.twitter.com/karateseura

 

Hallitus

Puheenjohtaja
Jani Mantere
040 566 2180
jani.mantere@karateseura.fi
Varapuheenjohtaja
Harri Kulmala
harri.kulmala@karateseura.fi
Sihteeri
Johanna Lehmusoksa
johanna.lehmusoksa@karateseura.fi
Rahastonhoitaja
Nelli Mantere
040 843 5873
nelli.mantere@karateseura.fi
Jäsen, vastuualue tiedotus
Lauri Poropudas
lauri.poropudas@karateseura.fi

 

Ryhmien vastuuhenkilöt & valmennustiimi

Karate Kids, Pikku-Pandat (2-3-vuotiaat), Pandat (4-5-vuotiaat) ja Tiikerit (6-vuotiaat)
Nelli Mantere, Ella Siikanen
040 843 5873
nelli.mantere@karateseura.fi
Juniorit, Ninjat (7-9-vuotiaat) ja Samurait (10-13-vuotiaat) 
Jani Mantere
040 566 2180
jani.mantere@karateseura.fi
Karate aikuiset, nuoret (14-17-vuotiaat) ja aikuiset (+18-vuotiaat)

Jani Mantere
040 566 2180
jani.mantere@karateseura.fi

Nelli Mantere
040 843 5873
nelli.mantere@karateseura.fi

Ari Välitalo
ari.valitalo@karateseura.fi

Kuntokarate (+20-vuotiaat)
Johanna Lehmusoksa
johanna.lehmusoksa@karateseura.fi
Kilpavalmennus, kumiteryhmä
Nelli Mantere
040 843 5873
nelli.mantere@karateseura.fi
Kilpavalmennus, kataryhmä

Jani Mantere
040 566 2180
jani.mantere@karateseura.fi

Amanda Virtanen
amanda.virtanen@karateseura.fi

 

Muut vastuuhenkilöt

Vyökokeet ja valmentajien tuki
Jani Mantere, Nelli Mantere, Amanda Virtanen
Viestintäryhmä
Lauri Poropudas, Jani Mantere, Ella Siikanen, Jenni Kuusi, Eija Nylund
Koulutusvastaava

Harri Kulmala
harri.kulmala@karateseura.fi

Yritys- ja järjestöyhteistyö
Jani Mantere
040 566 2180
jani.mantere@karateseura.fi
Tapahtumaryhmä
Harri Kulmala
harri.kulmala@karateseura.fi
varustevastaava
-